Polymerová razítka

Vyrábíme UV osvitem z transparentního polymeru, jehož jsme přímým dovozcem. Sáčkový polymer, který pro výrobu razítek používáme přímo dovážíme z Velké Británie. Razítka jsou určená nejen pro scrapbook a tisk na papír, lze s nimi snadno tisknout i na další hladké povrchy. Větší motivy lze použít také na textil. Razítka lze také použít pro vytlačování do keramiky, fima a jných polymerových hmot, ale také do pečetícího vosku či mýdlové hmoty.

 

Otisk odpovídá modrému vyobrazení. Barva otisku závisí na tom, jakou barvu při razítkování použijete.

 

Razítka dodáváme samostatně, není-li uvedeno jinak. Pokud tedy ještě nemáte akrylový blok nebo preferujete osazení na dřevěnou rustikální ručku najdete je v naší nabídce. Aby razítko dobře sedělo, mělo by být držátko o něco větší než razítko samotné. V naší nabídce nechybí ani samonamáčecí strojky. Při použití s akrylovým blokem výborně využijete průhlednosti razítka i bločku neboť vidíte přesně kam tisknete.

 

Razítko můžeme na Vaše přání vyrobit i v jiném rozměru nebo doplnit iniciály či provést jinou individuální úpravu motivu. Cenu Vám sdělíme obratem po upřesnění požadavků, k jejich zaslání můžete využít náš poptávkový formulář.

Nejprodávanější